Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 1060382
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1060382 Cntrl W/o Sk/af Gbc/gc( Smsiii)
Item:
#1232334
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1060382 |
| Manufacturer Part # | 1060382 |
| Height | 3.1" |
| Width | 8.9" |
| Depth | 22.3" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1060382 Cntrl W/o Sk/af Gbc/gc( Smsiii)
