Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 1061050SP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1061050SP Frypot Assy Fv Nat/pro 439svc
Item:
#1275584
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1061050SP |
| Manufacturer Part # | 1061050SP |
| Height | 22" |
| Width | 28" |
| Depth | 30" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 1061050SP Frypot Assy Fv Nat/pro 439svc
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1061050SP Frypot Assy Fv Nat/pro 439svc