$151.91
$157.75
Compare Price
You save
$5.84
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 1062428SP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1062428SP Wire Assy Cntr Box Dv/c 1/mrcry
Item:
#1232423
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1062428SP |
| Manufacturer Part # | 1062428SP |
| Height | 2.65" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 7.7" |
| Weight | 0.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 1062428SP Wire Assy Cntr Box Dv/c 1/mrcry
$151.91
$157.75
You save
$5.84
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1062428SP Wire Assy Cntr Box Dv/c 1/mrcry
