$384.21
$398.96
Compare Price
You save
$14.75
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1062482SP Assembly Door Sm/d20(ss )
Item:
#1232361
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1062482SP |
| Manufacturer Part # | 1062482SP |
| Height | 2" |
| Width | 9" |
| Depth | 11" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 1062482SP Assembly Door Sm/d20(ss )
$384.21
$398.96
You save
$14.75
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1062482SP Assembly Door Sm/d20(ss )
