$16.51
$17.14
Compare Price
You save
$0.63
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 1062560
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1062560 Harness Dean Potentiome Ter
Item:
#1233032
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1062560 |
| Manufacturer Part # | 1062560 |
| Height | 2" |
| Width | 9" |
| Depth | 11" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 1062560 Harness Dean Potentiome Ter
$16.51
$17.14
You save
$0.63
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1062560 Harness Dean Potentiome Ter