$554.03
$575.31
Compare Price
You save
$21.28
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 1063312SP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1063312SP Hrnss Asy Fpph350 Xfrm/ Fltr #2
Item:
#1238318
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1063312SP |
| Manufacturer Part # | 1063312SP |
| Height | 1.3" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 3.65" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 1063312SP Hrnss Asy Fpph350 Xfrm/ Fltr #2
$554.03
$575.31
You save
$21.28
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1063312SP Hrnss Asy Fpph350 Xfrm/ Fltr #2
