$143.97
$149.50
Compare Price
You save
$5.53
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Dean .
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 1063659SP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1063659SP Valve Assy Drain Flush 2424
Item:
#1233916
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1063659SP |
| Manufacturer Part # | 1063659SP |
| Height | 1.6" |
| Width | 2.8" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 0.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 1063659SP Valve Assy Drain Flush 2424
$143.97
$149.50
You save
$5.53
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1063659SP Valve Assy Drain Flush 2424