$50.32
$52.26
Compare Price
You save
$1.94
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1063782 Tape Assy Heater 18 120 V 25w
Item:
#1234031
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1063782 |
| Manufacturer Part # | 1063782 |
| Height | 1.5" |
| Width | 9.8" |
| Depth | 13.25" |
| Weight | 0.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 1063782 Tape Assy Heater 18 120 V 25w
$50.32
$52.26
You save
$1.94
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1063782 Tape Assy Heater 18 120 V 25w
