Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 1063830SP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1063830SP Harness Xfrm/fltr Box 3 Fpp350
Item:
#1233205
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1063830SP |
| Manufacturer Part # | 1063830SP |
| Height | 0.38" |
| Width | 5" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 1063830SP Harness Xfrm/fltr Box 3 Fpp350
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1063830SP Harness Xfrm/fltr Box 3 Fpp350
