Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 1063904SP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1063904SP Panel Assy Eurolook Qua D Cntrl
Item:
#1233658
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1063904SP |
| Manufacturer Part # | 1063904SP |
| Height | 2.5" |
| Width | 9.25" |
| Depth | 65" |
| Weight | 7.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 1063904SP Panel Assy Eurolook Qua D Cntrl
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1063904SP Panel Assy Eurolook Qua D Cntrl