Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1063962 Bracket Assy 1/2 Swtch Flush R
Item:
#1233659
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1063962 |
| Manufacturer Part # | 1063962 |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 3.1" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1063962 Bracket Assy 1/2 Swtch Flush R
