$22.57
$23.44
Compare Price
You save
$0.87
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 1064317
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1064317 Stud Assy Relay Brkt Hl Z22
Item:
#1239057
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1064317 |
| Manufacturer Part # | 1064317 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 1064317 Stud Assy Relay Brkt Hl Z22
$22.57
$23.44
You save
$0.87
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1064317 Stud Assy Relay Brkt Hl Z22