$65.04
$67.54
Compare Price
You save
$2.50
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Dean .
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 1064729
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1064729 Harness Assy Flush 24v Green
Item:
#1185549
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1064729 |
| Manufacturer Part # | 1064729 |
| Height | 0.7" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 1064729 Harness Assy Flush 24v Green
$65.04
$67.54
You save
$2.50
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1064729 Harness Assy Flush 24v Green

