Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1065596SP Handle Assy Re Fv Oil F Lush
Item:
#1233787
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1065596SP |
| Manufacturer Part # | 1065596SP |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 36" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 1065596SP Handle Assy Re Fv Oil F Lush
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1065596SP Handle Assy Re Fv Oil F Lush