$496.39
$515.46
Compare Price
You save
$19.07
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1065606SP Valve Assy Drain Dv Fpp Right
Item:
#1233377
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1065606SP |
| Manufacturer Part # | 1065606SP |
| Height | 4.2" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 10.15" |
| Weight | 2.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 1065606SP Valve Assy Drain Dv Fpp Right
$496.39
$515.46
You save
$19.07
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1065606SP Valve Assy Drain Dv Fpp Right
