$137.06
$142.33
Compare Price
You save
$5.27
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 1066772SP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1066772SP Harness Re Mdi Element 9pin
Item:
#1232431
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1066772SP |
| Manufacturer Part # | 1066772SP |
| Height | 1.75" |
| Width | 8.75" |
| Depth | 9.35" |
| Weight | 1.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 1066772SP Harness Re Mdi Element 9pin
$137.06
$142.33
You save
$5.27
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1066772SP Harness Re Mdi Element 9pin
