$940.41
$976.54
Compare Price
You save
$36.13
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1067313SP Cntrl Rmt Dv El In Hd L P03 Smt
Item:
#1233440
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1067313SP |
| Manufacturer Part # | 1067313SP |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 1067313SP Cntrl Rmt Dv El In Hd L P03 Smt
$940.41
$976.54
You save
$36.13
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1067313SP Cntrl Rmt Dv El In Hd L P03 Smt