$32.67
$33.92
Compare Price
You save
$1.25
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 1067548
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1067548 Bracket Assy Ce Pilot W /stud
Item:
#1233445
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1067548 |
| Manufacturer Part # | 1067548 |
| Height | 0.95" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 1067548 Bracket Assy Ce Pilot W /stud
$32.67
$33.92
You save
$1.25
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1067548 Bracket Assy Ce Pilot W /stud