$383.05
$397.76
Compare Price
You save
$14.71
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 1067598SP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1067598SP Solenoid Pins Valve Assy W/ Fml
Item:
#1185645
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1067598SP |
| Manufacturer Part # | 1067598SP |
| Height | 2.8" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 5.95" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 1067598SP Solenoid Pins Valve Assy W/ Fml
$383.05
$397.76
You save
$14.71
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1067598SP Solenoid Pins Valve Assy W/ Fml
