Free Shipping
Free Shipping
$1,220.15
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 1067987
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1067987 Std Elc Controller Assy Fv Fpp
Item:
#1183765
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1067987 |
| Manufacturer Part # | 1067987 |
| Height | 3.25" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 15.9" |
| Weight | 3.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 1067987 Std Elc Controller Assy Fv Fpp
$1,220.15
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1067987 Std Elc Controller Assy Fv Fpp

