Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 1068106SP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1068106SP 24vdc Led Flush Light Blue
Item:
#1183766
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1068106SP |
| Manufacturer Part # | 1068106SP |
| Height | 0.85" |
| Width | 2.45" |
| Depth | 2.95" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1068106SP 24vdc Led Flush Light Blue
