$606.32
$629.60
Compare Price
You save
$23.28
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 1068401SP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1068401SP Valve Assy Drain 118g
Item:
#1271643
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1068401SP |
| Manufacturer Part # | 1068401SP |
| Height | 4.7" |
| Width | 7.7" |
| Depth | 8.65" |
| Weight | 5.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 1068401SP Valve Assy Drain 118g
$606.32
$629.60
You save
$23.28
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1068401SP Valve Assy Drain 118g
