Free Shipping
Free Shipping
$2,021.56
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1069728SP Frypot Pmj45 Fv Ss
Item:
#1275737
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1069728SP |
| Manufacturer Part # | 1069728SP |
| Height | 17" |
| Width | 26" |
| Depth | 28" |
| Weight | 58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 1069728SP Frypot Pmj45 Fv Ss
$2,021.56
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1069728SP Frypot Pmj45 Fv Ss