$460.84
$478.54
Compare Price
You save
$17.70
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 108-1305
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 108-1305 Electric Lov Aif Board
Item:
#1185722
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 108-1305 |
| Manufacturer Part # | 108-1305 |
| Height | 2.5" |
| Width | 8.25" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 108-1305 Electric Lov Aif Board
$460.84
$478.54
You save
$17.70
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 108-1305 Electric Lov Aif Board

