Free Shipping
Free Shipping
$2,196.43
$2,280.80
Compare Price
You save
$84.37
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Dean .
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 108-2880SP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 108-2880SP Pan Ocf Gas Filter
Item:
#1233531
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 108-2880SP |
| Manufacturer Part # | 108-2880SP |
| Height | 12" |
| Width | 12.5" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 12.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 108-2880SP Pan Ocf Gas Filter
$2,196.43
$2,280.80
You save
$84.37
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 108-2880SP Pan Ocf Gas Filter

