$294.89
$306.22
Compare Price
You save
$11.33
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 1080435
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1080435 Fe55 Solenoid Valve Assy 60hz
Item:
#1183768
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1080435 |
| Manufacturer Part # | 1080435 |
| Height | 1.85" |
| Width | 5.85" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 1080435 Fe55 Solenoid Valve Assy 60hz
$294.89
$306.22
You save
$11.33
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1080435 Fe55 Solenoid Valve Assy 60hz
