$94.47
$98.09
Compare Price
You save
$3.62
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 1080491SP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1080491SP Harness Aif/locator Pos 2 Fv
Item:
#1234086
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1080491SP |
| Manufacturer Part # | 1080491SP |
| Height | 1.3" |
| Width | 6.35" |
| Depth | 9.7" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 1080491SP Harness Aif/locator Pos 2 Fv
$94.47
$98.09
You save
$3.62
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1080491SP Harness Aif/locator Pos 2 Fv
