Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 1080747SP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1080747SP Valve Gas Lov Drain Lh
Item:
#1233725
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1080747SP |
| Manufacturer Part # | 1080747SP |
| Height | 4.9" |
| Width | 5" |
| Depth | 16.4" |
| Weight | 4.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1080747SP Valve Gas Lov Drain Lh
