Free Shipping
Free Shipping
$1,024.16
$1,063.50
Compare Price
You save
$39.34
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1081137 Cntrl 8sms Export W/o S Kim
Item:
#1233321
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1081137 |
| Manufacturer Part # | 1081137 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 1081137 Cntrl 8sms Export W/o S Kim
$1,024.16
$1,063.50
You save
$39.34
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1081137 Cntrl 8sms Export W/o S Kim