$262.05
$578.24
Compare Price
You save
$316.19
(55%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster aftermarket .
- Engineered to match existing Frymaster units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Frymaster 1081540
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1081540 Blower Gsms Motor Assy 120v
Item:
#1146519
Technical details
| Fits with Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1081540 |
| Manufacturer Part # | 1081540 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 5.1 lbs |
| Weight | 5.1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Frymaster 1081540 Blower Gsms Motor Assy 120v
$262.05
$578.24
You save
$316.19
(55%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1081540 Blower Gsms Motor Assy 120v
