Free Shipping
Free Shipping
$1,022.83
$1,062.12
Compare Price
You save
$39.29
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 1081709SP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1081709SP Element 240v 17kw Fv W/ Handle
Item:
#1233634
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1081709SP |
| Manufacturer Part # | 1081709SP |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 1081709SP Element 240v 17kw Fv W/ Handle
$1,022.83
$1,062.12
You save
$39.29
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1081709SP Element 240v 17kw Fv W/ Handle