$27.91
$28.99
Compare Price
You save
$1.08
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1081728 Harness T Box Filter Pu Mp
Item:
#1233420
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1081728 |
| Manufacturer Part # | 1081728 |
| Height | 0.7" |
| Width | 6" |
| Depth | 8.95" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 1081728 Harness T Box Filter Pu Mp
$27.91
$28.99
You save
$1.08
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1081728 Harness T Box Filter Pu Mp
