Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 1082069
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1082069 Mount 35/45 Foodwarmer
Item:
#1234333
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1082069 |
| Manufacturer Part # | 1082069 |
| Height | 1.05" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 1.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1082069 Mount 35/45 Foodwarmer