Free Shipping
Free Shipping
$3,299.19
$3,425.92
Compare Price
You save
$126.73
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1082140SP Controlr Assy K3000 118 G W/sw
Item:
#1239075
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1082140SP |
| Manufacturer Part # | 1082140SP |
| Height | 3.2" |
| Width | 7.8" |
| Depth | 17.3" |
| Weight | 2.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 1082140SP Controlr Assy K3000 118 G W/sw
$3,299.19
$3,425.92
You save
$126.73
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1082140SP Controlr Assy K3000 118 G W/sw
