Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1082169SP Computr Assy K3000 H55 2 W/sw
Item:
#1233265
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1082169SP |
| Manufacturer Part # | 1082169SP |
| Height | 3" |
| Width | 7.3" |
| Depth | 17.25" |
| Weight | 2.96 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 1082169SP Computr Assy K3000 H55 2 W/sw
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1082169SP Computr Assy K3000 H55 2 W/sw
