$334.91
$347.76
Compare Price
You save
$12.85
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 1082582
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1082582 Relay Assy Bk1814/hd50 Control
Item:
#1233878
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1082582 |
| Manufacturer Part # | 1082582 |
| Height | 1.2" |
| Width | 6.05" |
| Depth | 6.65" |
| Weight | 0.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 1082582 Relay Assy Bk1814/hd50 Control
$334.91
$347.76
You save
$12.85
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1082582 Relay Assy Bk1814/hd50 Control
