Free Shipping
Free Shipping
$1,001.73
$1,040.21
Compare Price
You save
$38.48
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 1082610SP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1082610SP Pan Assy Fpel Singl Fil Ter
Item:
#1233879
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1082610SP |
| Manufacturer Part # | 1082610SP |
| Height | 11.2" |
| Width | 11.5" |
| Depth | 22.6" |
| Weight | 15.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 1082610SP Pan Assy Fpel Singl Fil Ter
$1,001.73
$1,040.21
You save
$38.48
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1082610SP Pan Assy Fpel Singl Fil Ter