Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 1083788SP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1083788SP Controlr K3000 Old 118e W/sw
Item:
#1233593
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1083788SP |
| Manufacturer Part # | 1083788SP |
| Height | 3" |
| Width | 8" |
| Depth | 17" |
| Weight | 2.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 1083788SP Controlr K3000 Old 118e W/sw
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1083788SP Controlr K3000 Old 118e W/sw