Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 1084072SP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1084072SP Controller Gm2000r 3 Lan E Gas
Item:
#1233491
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1084072SP |
| Manufacturer Part # | 1084072SP |
| Height | 3.25" |
| Width | 11.55" |
| Depth | 17.2" |
| Weight | 3.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 1084072SP Controller Gm2000r 3 Lan E Gas
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1084072SP Controller Gm2000r 3 Lan E Gas
