Free Shipping
Free Shipping
$895.11
$929.49
Compare Price
You save
$34.38
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 1084181SP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1084181SP Rev Motor Assy Modlr 12 0v B/l
Item:
#1271454
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1084181SP |
| Manufacturer Part # | 1084181SP |
| Height | 4.9" |
| Width | 6.45" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 3.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 1084181SP Rev Motor Assy Modlr 12 0v B/l
$895.11
$929.49
You save
$34.38
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1084181SP Rev Motor Assy Modlr 12 0v B/l
