$22.52
$23.39
Compare Price
You save
$0.87
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 1086643
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1086643 Wire Cpble Cntrls Fv Ig N Modle
Item:
#1232379
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1086643 |
| Manufacturer Part # | 1086643 |
| Height | 1.9" |
| Width | 3.35" |
| Depth | 4.8" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 1086643 Wire Cpble Cntrls Fv Ig N Modle
$22.52
$23.39
You save
$0.87
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1086643 Wire Cpble Cntrls Fv Ig N Modle