$35.67
$37.03
Compare Price
You save
$1.36
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 1086956
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1086956 Light Assy Sr114e Panel
Item:
#1233493
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1086956 |
| Manufacturer Part # | 1086956 |
| Height | 0.6" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 4.9" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 1086956 Light Assy Sr114e Panel
$35.67
$37.03
You save
$1.36
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1086956 Light Assy Sr114e Panel
