$367.80
$381.93
Compare Price
You save
$14.13
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 1087224SP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1087224SP Module Assy Fenwal 24v Dsi Ign
Item:
#1233995
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1087224SP |
| Manufacturer Part # | 1087224SP |
| Height | 4" |
| Width | 6.85" |
| Depth | 9.6" |
| Weight | 1.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 1087224SP Module Assy Fenwal 24v Dsi Ign
$367.80
$381.93
You save
$14.13
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1087224SP Module Assy Fenwal 24v Dsi Ign
