Free Shipping
Free Shipping
$1,617.52
$1,679.65
Compare Price
You save
$62.13
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 1088399SP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1088399SP Pan Assy Jlov T Gas Filter
Item:
#1475689
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1088399SP |
| Manufacturer Part # | 1088399SP |
| Height | 12.5" |
| Width | 14" |
| Depth | 22.5" |
| Weight | 16.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 1088399SP Pan Assy Jlov T Gas Filter
$1,617.52
$1,679.65
You save
$62.13
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1088399SP Pan Assy Jlov T Gas Filter
