$637.58
$662.07
Compare Price
You save
$24.49
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 130000991
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 130000991 Tray W/a 30lb Filter Pan Crumb
Item:
#1475200
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 130000991 |
| Manufacturer Part # | 130000991 |
| Height | 9" |
| Width | 18" |
| Depth | 26" |
| Weight | 9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 130000991 Tray W/a 30lb Filter Pan Crumb
$637.58
$662.07
You save
$24.49
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 130000991 Tray W/a 30lb Filter Pan Crumb
