$100.11
$160.65
Compare Price
You save
$60.54
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Dean aftermarket .
- Engineered to match existing Dean units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Dean 200-1360
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 200-1360 Hanger Basket (15 1/2")
Item:
#1828780
15+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 200-1360 |
| Manufacturer Part # | 200-1360 |
| Height | 2" |
| Width | 7" |
| Depth | 16" |
| Weight | 2.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Frymaster 200-1360 Hanger Basket (15 1/2")
$100.11
$160.65
You save
$60.54
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 200-1360 Hanger Basket (15 1/2")
