$9.71
$10.08
Compare Price
You save
$0.37
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 2000956
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 2000956 Bracket Honeywell Q324a Pilot
Item:
#1233565
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 2000956 |
| Manufacturer Part # | 2000956 |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 1.15" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 2000956 Bracket Honeywell Q324a Pilot
$9.71
$10.08
You save
$0.37
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 2000956 Bracket Honeywell Q324a Pilot