Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Dean .
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 8101062
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8101062 Cable Filter (h50/h52)
Item:
#1132395
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8101062 |
| Manufacturer Part # | 8101062 |
| Height | 1" |
| Width | 9.25" |
| Depth | 12.5" |
| Weight | 0.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8101062 Length 65", 1651 Mm

