$46.34
$49.57
Compare Price
You save
$3.23
(7%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8101064
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8101064 Flexline H50/52 8.0 Fma Le Gas
Item:
#1259549
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8101064 |
| Manufacturer Part # | 8101064 |
| Height | 0.9" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 9.85" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8101064 Flexline H50/52 8.0 Fma Le Gas
$46.34
$49.57
You save
$3.23
(7%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8101064 Flexline H50/52 8.0 Fma Le Gas