$23.90
$24.82
Compare Price
You save
$0.92
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Dean .
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 8101392
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8101392 Handle Door (5" Zp)
Item:
#1178513
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8101392 |
| Manufacturer Part # | 8101392 |
| Height | 1" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 6.05" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8101392 Handle Door (5" Zp)
$23.90
$24.82
You save
$0.92
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8101392 Length 5", 127 Mm

